IV Kongres Terapii i pielęgnacji skóry problematycznej - Genelab - Laboratoria Nowej Ery
FB
FB
FB

IV Kongres Terapii i pielęgnacji skóry problematycznej

IV Kongres Terapii i pielęgnacji skóry problematycznej

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IV Kongresie Terapii i pielęgnacji skóry problematycznej organizowanym jest przez magazyn art of BEAUTY.

Kongres organizowany będzie w formule e-learning. Dzięki temu wykłady będą dostępne dla Uczestników na platformie elektronicznej przez 3 miesiące. Pozwoli to na dokładne zgłębienie wiedzy oraz da możliwość wysłuchania wykładów w najdogodniejszym dla siebie czasie. Zapisy ruszają już 2 stycznia! 

Zapraszamy wszystkich kosmetologów, lekarzy, pielęgniarki, dietetyków, trychologów i innych specjalistów w nurcie trychologii holistycznej. Konferencja skierowana jest także do Studentów, Absolwentów i wszystkich, którzy są zainteresowani  zdobyciem wiedzy z zakresu skóry problematycznej. 

Dodatkowo wszyscy Uczestnicy otrzymają e-book z prezentacjami wykładów oraz interaktywnymi linkami do stron www, profili fb, oraz filmików.

julia trawińska

Julia Trawińska właścicielka Laboratorium Genelab prelegentem konferencji 

W tegorocznej edycji Pani Julia Trawińska, właścicielka Laboratorium Genelab, poruszy następujący temat:  KOSMETOLOGIA PRZYSZŁOŚCI. TERAPIE SPERSONALIZOWANE – SKUTECZNA TERAPIA DLA SKÓR PROBLEMATYCZNYCH. 

Podczas konferencji udzieli odpowiedzi na pytania takie jak: Dlaczego personalizacja leczenia problemów skóry jest przyszłością kosmetologii? Czy stan skóry odzwierciedla kondycję naszego organizmu? Dlaczego leczenie skóry problematycznej powinniśmy zacząć od wewnątrz? 

Skóra problematyczna to cera, która ma tendencję do powstawania niedoskonałości, trądziku czy przetłuszczania się. W diagnostyce różnicowej warto brać pod uwagę także atopowe zapalenie skóry, łuszczycę.  Cieszymy się, że możemy poruszyć temat personalizacji odżywiania mówiąc o skórze problematycznej. 

Oferta specjalna dla uczestników szkolenia 

Jako laboratorium, mamy zaszczyt pełnić niezwykłą rolę podczas wydarzenia jako partnerzy strategiczni Kongresu. Z tej okazji przygotowaliśmy dla uczestników specjalną ofertę.

Przygotowaliśmy także ofertę dla wszystkich specjalistów, którzy pragną nawiązać z nami współpracę! Jeśli chcecie wdrożyć do codziennej praktyki najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu genetyki i nutriimmunologii skontaktujcie się z nami! 

Będzie nam nam niezmiernie miło uczestniczyć w konferencji organizowanej przez magazyn art of BEAUTY.  Pełny harmonogram i szczegóły dotyczące zapisów znajdziecie Państwo na stronie wydarzenia. Serdecznie zachęcamy do zapisów! 

Zapraszamy do współpracy!

Zobacz więcej!

Test cytotoksyczności składników pożywienia

Badania genetyczne

Personalizowana suplementacja