parallax background

DNA LEŚNIOWSKIEGO-CROHNA

Czy martwią Cię nieustające problemy trawienne? Czy tradycyjne badania nie wykazały żadnych nieprawidłowości, a mimo to wciąż nie czujesz się lepiej?

Choroba Leśniowskiego-Crohna to zapalenie żołądka i jelit związane jest z niewłaściwym funkcjonowaniem mikroflory jelitowej. Bardzo ciężko jest ją zdiagnozować, tradycyjne metody obejmują badanie stolca pod kątem zarazków chorobotwórczych, kolonoskopię lub gastroskopię. Współczesna medycyna daje jednak o wiele skuteczniejszy i mniej inwazyjny sposób – badanie genetyczne.<\p>

Wykonując badanie DNA CHOROBA LEŚNIOWSKIEGO-CROHNA dowiesz się, czy należysz do grupy ryzyka i czy grozi Ci choroba Leśniowskiego-Crohna.

Wykonaj badanie DNA Leśniowskiego-Crohna w swoim mieście:

Badanie DNA CHOROBA LEŚNIOWSKIEGO-CROHNA pozwala na określenie indywidualnego ryzyka wystąpienia choroby. Ścisła obserwacja pod kątem wczesnych objawów pozwoli lekarzowi na wczesne zauważenie pierwszych objawów i wprowadzenie natychmiastowego leczenia. Zarówno chorobę Leśniowskiego-Crohna, jak i wrzodziejące zapalenie okrężnicy można z powodzeniem leczyć stosując odpowiednią dietę oraz leki dostosowane do indywidualnej struktury genetycznej.

Jakie leki stosować?

Na to pytanie również odpowie Ci analiza genetyczna.

Sprawdzimy czy sulfasalazyna i budezonid są lekami skutecznie metabolizowany przez Twój organizm oraz dowiemy się jaka dawka jest dla Ciebie najwłaściwsza.

Mimo, że choroba Leśniowskiego-Crohna jest nieuleczalna, to wczesne wykrycie pozwala na lżejsze odczuwanie objawów chorobowych. Dzięki badaniu jest możliwa eliminacja czynników zaostrzających przebieg schorzenia, przez co jakość życia widocznie i odczuwalnie się poprawi.

Badanie genetyczne powinno być wykonane w przypadku długotrwałych, nawracających problemów trawiennych.

Jeśli zmagasz się z tego typu problemami, nie wahaj się. Zacznij działać, nim będzie za późno.

parallax background

Jeśli jesteś lekarzem…

Badanie genetyczne to najskuteczniejsze narzędzie diagnostyczne, jakie zna współczesna medycyna.

Dzięki odpowiedniej wiedzy możecie razem z pacjentem wykryć chorobę na bardzo wczesnym etapie, a gdy pojawiły się pierwsze objawy, będziecie w stanie wprowadzić skuteczną, spersonalizowaną terapię. Dowiesz się jakie leki są skuteczne, jaka jest optymalna dawka, jakie zamienniki stosować…

Podejmij z nami współpracę!

Nauczymy Cię interpretować wyniki, podpowiemy jakie zalecenia będą najskuteczniejsze w konkretnych przypadkach.

Najnowsze technologie, austriacka jakość i precyzja badania


LABORATORIUM NOVOGENIA jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej zautomatyzowanych laboratoriów w Europie. Posiada liczne certyfikaty i systemy kontroli jakości przewyższające międzynarodowe standardy.