Poradnik - Genelab - Laboratoria Nowej Ery
FB
FB
FB

Poradnik

19 października 2020
Jak geny wpływają na nasze zdrowie?

Jak geny wpływają na nasze zdrowie?

Czy geny warunkują występowanie wszystkich chorób? Jak badanie genetyczne może pomóc określić ryzyko choroby? Czy mamy wpływ na informacje zapisane w naszych genach?
16 października 2020
badanie genetyczne dla dziecka

Jakie badanie genetyczne wybrać dla dziecka?

Badania jakie możesz wybrać dla dziecka podzieliliśmy na 3 grupy: badania genetyczne przed ciążą; badania genetyczne w trakcie ciąży oraz badania genetyczne po urodzeniu dziecka.
14 października 2020
Czy wyniki badań genetycznych są poufne?

Czy wyniki badań genetycznych są poufne?

Badanie genetyczne musi gwarantować najwyższe standardy bezpieczeństwa. Sprawdź jak zabezpieczamy Twoje dane podczas badania genetycznego.
12 października 2020
badanie genetyczne choroby

Czy wyniki badań genetycznych przesądzają o wystąpieniu określonej choroby?

Dzięki badaniom genetycznym można: wykryć chorobę genetyczną, predyspozycje do nowotworów, skłonności do otyłości czy ustalić ojcostwo. Czy pozytywny wynik badania genetycznego determinuje chorobę?
9 października 2020
jakie certyfikaty posiada laboratoriom genelab

Czy Laboratorium Genelab posiada jakieś certyfikaty i zaświadczenia, które świadczą o poziomie i jakości świadczonych badań?

Na co zwracać uwagę, wybierając laboratorium genetyczne? Czy wszystkie certyfikaty są sobie równe? Jakie certyfikaty posiada laboratorium Genlab?
6 października 2020
czy testy na nietolerancje pokarmowe sa wskazane dla kazdego

Czy testy na nietolerancje pokarmowe są wskazane dla każdego?

Jakie znaczenie ma właściwa dieta? Czy możemy ustalić jaka dieta będzie dla nas idealna. Jak sprawdzić co nam szkodzi, a co nam służy i wzmacnia nas każdego dnia?
24 września 2020

Jak przygotować się do testu cytotoksyczności składników pożywienia – badania nietolerancji pokarmowych?

Test cytotoksyczności składników pożywienia to bardzo czułe narzędzie diagnostyczne. Jak przygotować się do badania nietolerancji pokarmowych?
24 września 2020
kod metaboliczny 200 czy test genetyczny

Czy badanie Kod Metaboliczny to test genetyczny?

Kod Metaboliczny 200 to test cytotoksyczności składników pożywienia — na nietolerancje pokarmowe. Poznaj różnicę pomiędzy testem cytotoksyczności pokarmów, a badaniem genetycznym. Które powinieneś wybrać?
24 września 2020

Na czym polega test “Kod metaboliczny 200″?

Diagnostyka alergii i nietolerancji pokarmowych powinna być oparta na czułych, nowoczesnych i sprawdzonych testach takich jak Kod Metaboliczny 200.
23 września 2020

Czym jest diagnostyka immunologiczna?

Diagnostyka immunologiczna jest wykorzystywane w diagnostyce przede wszystkim różnych chorób, zarówno zakaźnych, alergii, jak i tzw. chorób z autoagresji — autoimmunizacyjnych. Jakie badania należy wykonać w przypadku alergii i nietolerancji pokarmowych?
23 września 2020

Jakie są rodzaje reakcji immunologicznych, które z nich wykrywamy w laboratorium Genelab?

Istnieje wiele rodzajów testów diagnozujących alergie i nietolerancje pokarmowe. Która jest najlepsza i najskuteczniejsza?
11 września 2020
Dlaczego pacjenci wybierają nasze testy na nietolerancje pokarmowe

Dlaczego pacjenci wybierają nasze testy na nietolerancje pokarmowe?

Posiadamy największe w Polsce doświadczenie w wykonywaniu badań nietolerancji pokarmowych i genetycznych. Sprawdź dlaczego od wielu lat pacjenci i lekarze wybierają właśnie nasze badania?