Jak to działa - Badanie Immunologiczne

Badanie w 6 prostych krokach


Poinformuj nas gdzie i kiedy zamierzasz pobrać krew do badania nietolerancji pokarmowej

  Wyniki gotowe w ciągu 72h

  Do wyniku diagnostycznego otrzymasz informacje, które pomogą Ci w interpretacji.

  Najczęściej stosowaną metodą diagnostyki nietolerancji pokarmowej jest dieta eliminacyjna polegająca na unikaniu przez jeden lub dwa tygodnie produktów (włączając w to wszystkie produkty z danej rodziny biologicznej), które pacjent spożywa najczęściej, albo na podstawie wywiadu z pacjentem, podejrzewa się, że są źle tolerowane. Taki proces wymaga dużo czasu i trudno o jednoznaczne wyniki.

  Szybszą i bardziej niezawodną metodą jest laboratoryjne badanie niepożądanych reakcji pokarmowych.

  Realizacja badania w placówce Centrum Medycznego VIMED


  1. Wybór i zamówienie badania

  Na stronie: nietolerancja pokarmowa odnajdziesz najbardziej odpowiedni dla siebie test nietolerancji pokarmowych. Opisy przy każdym teście ułatwią Ci wybór i dostarczą informacji o korzyściach jakie uzyskasz dzięki wykonaniu danego badania. Wszystkie testy na nietolerancję pokarmową można zamówić i opłacić za pośrednictwem naszej platformy zamówień Internetowych. Możesz zakupić badanie zarówno dla siebie, jak i dla innej osoby. Po wyborze badania postępuj zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po wyborze produktu postępuj zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Dokonaj płatności przy użyciu bezpiecznych płatności online przelewy24. Jeżeli chcesz przekazać krew do badania w Warszawie, zaznacz krzyżykiem odpowiednie pole “Pobieram materiał u Partnera Laboratorium - w Centrum Medycznym Vimed”.


  2. Rezerwacja terminu pobrania krwi do badania nietolerancji pokarmowej

  Aby mieć pewność, że badanie dotrze do nas we właściwym terminie, skontaktuj się z Recepcją CM VIMED, zaplanuj termin pobrania krwi oraz Wypełnij formularz zapisu. Przyjdź do placówki CM Vimed w umówionym terminie, Personel może poprosić Cię o okazanie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Po pobraniu krwi nie musisz się już o nic martwić. Twoja krew zostanie przekazana do naszego laboratorium. Wyniki badania możesz odebrać osobiście w przychodni lub otrzymać kurierem.