Genelab Laboratorium Nowej Ery

Centrum Diagnostyki Genetycznej i Immunologicznej oferuje szeroką gamę badań diagnostycznych, które stanowią bezcenne narzędzie w rękach specjalistów. Dostarczają wyczerpujących informacji o specyficznej konstrukcji genetycznej i immunologicznej. Nasze niezawodne rozwiązania, charakteryzują się wysoką czułością. Zapewniamy najwyższą jakość i standaryzację usług oraz dostęp do najnowszej światowej wiedzy.

Dzięki współpracy z partnerami włoskimi i amerykańskimi nasze laboratorium oferuje badania z zakresu diagnostyki genetycznej i immunologicznej.

Diagnostyka genetyczna

Najszersze badania pozwalające ograniczyć ryzyko wystąpienia chorób cywilizacyjnych i zachować pełnię zdrowia.
Ta obszerna analiza genetyczna informuje nas o zagrożeniach wynikających z nietolerancji pokarmowych, w tym glutenu i laktozy, czy zdolności organizmu do usuwania toksyn, co ma znaczenie przy rozwoju nowotworów.

Diagnostyka Immunologiczna

Laboratorium Genelab oferuje nowoczesne, laboratoryjne badania niepożądanych reakcji pokarmowych. Badanie pozwala zidentyfikować produkty wywołujące niepożądaną reakcję alergiczną. Dzięki badaniom oferowanym w Genelab można zbadać nawet ponad 200 najczęściej spożywanych produktów spożywczych i dodatków do żywności.

Najnowsze technologie, austriacka jakość i precyzja badania


LABORATORIUM NOVOGENIA jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej zautomatyzowanych laboratoriów w Europie. Posiada liczne certyfikaty i systemy kontroli jakości przewyższające międzynarodowe standardy.

Nasi partnerzy