Wiesz, co możesz jeść!

BROSZURA W WERSJI ONLINE

Diagnostyka laboratoryjna NOWEJ ERY

Diagnostyka laboratoryjna, którą do tej pory stosujesz mówi Ci tylko o tym czy i w jakim zakresie parametry danego pacjenta odbiegają od wartości średnich dla danej populacji. To są jednak tylko informacje orientacyjne. Nie mówią Ci jednak co naprawdę dzieje się w organizmie osoby, z którą rozmawiasz w swoim gabinecie.

Nowoczesna medycyna

Dopiero badanie, które pokaże Ci, jaka jest budowa genetyczna Twojego pacjenta, jakie są polimorfizmy – odmienności genetyczne u tej konkretnej osoby, jak ta osoba reaguje na konkretne składniki pożywienia, które codziennie, w przeciwieństwie do leków, wprowadza do swojego organizmu, stworzy szansę dobrania adekwatnego postępowania leczniczego.

Taką możliwość dają Ci tylko właściwe narzędzia diagnostyczne oferowane przez laboratorium GENELAB, które dysponuje największym doświadczeniem w zakresie diagnostyki dla personalizacji odżywiania, leczenia i treningu!

Diagnostyka laboratoryjna

Skuteczność

„Sztuka to rzemiosło, które osiągnęło doskonałość”

Zacznij się wyróżniać skutecznością, zdobądź sławę wybitnego specjalisty, który pomaga ludziom często nawet w beznadziejnych sytuacjach. Możesz leczyć to, co dla wielu Twoich kolegów rzemieślników nadal będzie nieuleczalne.