Zadbaj o swoje Dziecko!

Tylko Ty masz wpływ na to co je Twoje dziecko! Tylko Ty możesz zapewnić mu zdrowie i dobre samopoczucie.

Przywróć dziecku radość życia – dowiedz się czy produkty, które podajesz dziecku na co dzień, mogą wywołać zaburzenia metaboliczne prowadzące do nadwagi i otyłości. Twoja córka, czy syn podziękują Ci za to.

Twoje dziecko może rozwijać się prawidłowo – Po wdrożeniu diety eliminacyjnej, dziecko zmieni swoje nawyki żywieniowe i styl życia. To prawdziwa przyjemność obserwować jak nawiązuje prawidłowe relacje z rówieśnikami

Warto jednak przejąć kontrolę nad tym, co Twoja pociecha będzie jadła!

Tylko ty masz wpływ na to jak będzie wyglądała przyszłość twojego dziecka!

Badania nutri-immunologiczne pomogą Tobie i Twojemu Dziecku!

Okres szkolny to najważniejszy czas w życiu dziecka. To wtedy rozwija się najszybciej, ale też potrzebuje najwięcej energii.

Dziecko potrzebuje energii do nauki oraz do zabawy. Co jest najbardziej wartościowym źródłem energii dla Twojego dziecka??
Każde dziecko jest inne. Dla jednego będą to węglowodany, a dla drugiego białko.

Co powinien jeść Twój maluch?

A czy geny mają znaczenie?

Twoje dziecko może być obciążone chorobami genetycznymi i jednocześnie nie wykazywać żadnych objawów?!

Do czasu...!

Wiele dzieci jest nosicielami genów chorobowych, które nie wywołują żadnych objawów. Dopiero w kolejnym etapach rozwoju geny te mogą wywołać u dziecka choroby, które prowadzą do bardzo poważnych konsekwencji.

Otyłość u dzieci to prawdziwa epidemia XXI wieku!

Geny stanowią fundament konstrukcji naszego organizmu. Badania naukowe wskazują, że 80% przypadków otyłości ma podłoże genetyczne. U niektórych osób dochodzi do wchłaniania zbyt dużej ilości tłuszczu, podczas gdy inni, mimo dwukrotnie większej zawartości tłuszczu w diecie, wchłaniają tylko jego niezbędną ilość.

Podobne zjawisko obserwuje się w przypadku węglowodanów. Optymalna ilość wysiłku fizycznego jest również uwarunkowana genami. Niektórym regularne ćwiczenia pomagają szybko schudnąć, natomiast u innych nie przynoszą oczekiwanych efektów.

Rozwijaj pasje swojego dziecka!!

Jedni są silni, drudzy szybcy, a jeszcze inni bardzo wytrzymali. Czy nie byłoby wspaniale odkryć w jakiej dyscyplinie sportowej najlepiej sprawdzi się Twoje dziecko? Gdy wybierze niewłaściwy rodzaj aktywności może wyrządzić sobie więcej szkody niż pożytku, a dodatkowo zniechęcić się do uprawiania sportu. Dzięki odpowiednim badaniom możesz wykryć jakie predyspozycje są zapisane są w genach Twojego dziecka i dzięki temu rozwijać jego pasje we właściwym kierunku.

Jak ważne jest zdrowie Twojego Dziecka?

Złóż zamówienie

Wybierz pakiet dla siebie i swojego Dziecka!

Raport 1000 produktów i ich zgodności z genotypem!

  • ponad 1000 produktów spożywczych ocenionych zgodnie z indywidualnych profilem genetycznym
  • ostrzeżęnie przed określonymi alergenami pokarmowymi
  • lista mikroskładników dla wszystkich produktów spożywczych
  • łatwa do zaplanowania i zindywidualizowania dieta

Ta obszerna analiza genetyczna daje wówczas możliwość wyboru odpowiedniego planu leczenia, idealnie dopasowanego do profilu genetycznego, co ma znaczący, pozytywny wpływa na przebieg Twojego powrotu do zdrowia.

Obszerna analiza genetyczna daje wówczas możliwość wyboru odpowiedniego planu leczenia, idealnie dopasowanego do profilu genetycznego, co ma znaczący wpływa na przebieg powrotu do zdrowia Otrzymasz ponad 100 stronicowy raport, który dosłownie będzie Twoją księgą życia!

Najnowsze technologie, austriacka jakość i precyzja badania


LABORATORIUM NOVOGENIA jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej zautomatyzowanych laboratoriów w Europie. Posiada liczne certyfikaty i systemy kontroli jakości przewyższające międzynarodowe standardy.

Nasi partnerzy