Jak i gdzie wykonać badanie nietolerancji pokarmowej? - Genelab - Laboratoria Nowej Ery
FB
FB
FB

Jak i gdzie wykonać badanie nietolerancji pokarmowej?

Aby dowiedzieć się więcej na temat badań nietolerancji pokarmowej, które będą dla Ciebie odpowiednie, możesz skontaktować się z naszą infolinią lub skorzystać z punktów konsultacyjnych na terenie całej Polski. Zwłaszcza kiedy dostrzegasz objawy nietolerancji pokarmowej. Wiele osób zastanawia się, jaka jest różnica między nietolerancją pokarmową a alergią — wówczas również warto zasięgnąć porady.

Współpracujemy z lekarzami, dietetykami, fizjoterapeutami i trenerami personalnymi, którzy poprowadzą Cię w ścieżce wyboru odpowiedniego badania oraz pomogą w zrozumieniu i opracowaniu wyników.

Nietolerancja pokarmowa testy krok po kroku

W celu wykonania testu nietolerancji pokarmowej (np. Kod Metaboliczny 200, Food Chemical Scan) musisz dostarczyć nam próbkę swojej krwi obwodowej, którą Pobranie krwi do badania można przeprowadzić:

  • Badania na nietolerancje pokarmowe w Warszawie możesz bezpośrednio w placówce Centrum Medycznego VIMED — wystarczy się umówić na termin pobrania krwi
  • Możesz wykonać je w dowolnym miejscu w Polsce w jednym ze we współpracujących z nami punktów pobrań (MAPA), zamawiając zestaw do pobrania próbki krwi wraz z odpowiednim pojemnikiem termicznym do transportu krwi na odległość. 

Dostępne są panele testów na nietolerancje badające reakcję układu odpornościowego na 21 do 222 produktów.

Immunologiczne testy na nietolerancje pokarmowe zalecane dla osób z przewlekłymi chorobami:

Immunologiczne testy  na nietolerancje pokarmowe zalecane dla osób zdrowych oraz dla dzieci z nadwagą i otyłością:

Dowiedz się więcej:

 

Gdzie znajdują się punkty pobrań? Punkty konsultacyjne  Profesjonalne testy na nietolerancje pokarmowe